Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

 :: Hřbitov

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D - Stránka 2 Empty Re: Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

Příspěvek pro Anonymní Mon May 19, 2014 8:49 pm

Jednoducho: Do Tyr´s Hand sa nešlo. A ja zajtra čas nemám, v stredu zas nebudem mať energiu a vzhľadom na to, že evidentne bude treba niekoľkohodinová príprava, tak nemám čas ani žiaden iný deň počas nasledujúci dvoch týždňov a pravdepodobne možno ani nasledujúci mesiac po tom.
Podľa lore nebol ani Surwich ani strom...just saying.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D - Stránka 2 Empty Re: Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

Příspěvek pro Anonymní Mon May 19, 2014 8:52 pm

Podle lore Malchezaara nikdo na TBC nezabil - just sayin :)Možná si tu lokaci stačilo předem nastudovat nebo pročíst reakce kohokoli z brotherhood of light,než z nich uděláme sadistické masové vrahy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D - Stránka 2 Empty Re: Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

Příspěvek pro Anonymní Mon May 19, 2014 8:55 pm

Podle lore není ani Elrendar XD
Tak to při nejhorším zaerpíme zpětně až bude po zkouškovým ;-) To snad už bude trochu víc času a zatím můžeme erpit že jsme to zabrali (tedy pokud nebylo vn plánu, že by na to něco přímo navazovalo)

BTW, Hank dostal headu?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D - Stránka 2 Empty Re: Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

Příspěvek pro Anonymní Mon May 19, 2014 9:00 pm

Já ne, děkuji, mám dost. Za narušení eventu jsem se omluvila a s díky se vzdávám jakékoli účasti na něm - mám toho dost mimo hru i in game.
Kdybych se jako on chovala kdykoli nepochopíte, nebo změníte, nebo nedejbože úplně předěláte cokoli z mého plánovaného RP, už tu dávno není ani tahle guild. To jen tak na okraj: pokud chystám event, propočítávám všechny možnosti, co máte, a co se pak stane.
Nalajnovat jednu jasnou cestu a čekat od hráčů, že se budou chovat jako loutky, nevyžaduje RP.
K tomu ani není třeba MMORPG, vystačite si s nějakým single player RPG. RP není divadlo s předem napsanými rolemi, je to improvizaci a reakci. Proto tak miluju Balahenovu postavu: cokoli si naplánuji mi vždy překope do základu a je to zábavné.
Rage quit je zbraní hrdinů.
Dnes ráno jsem se uprostřed zkoušení v maturitní komisi dozvěděla, že babička dostala mrtvici a už se neprobere. Takže omluva za emo. GN

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D - Stránka 2 Empty Re: Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

Příspěvek pro Anonymní Tue May 20, 2014 12:21 pm

Nechcel som nič písať, ale keďže som označovaný za takého hrozného tvorcu eventov:
Správanie sa postavy je RP, zmena situácií v evente je vmiešavanie sa do toho, čo niekto iný vytvoril. Aerin odmietne splniť rozkaz, fajn, je to vec postavy. Na kasárňach sa zjaví sniper, ktorý nebol súčasťou plánu a ide o moba, to je vmiešavanie sa do eventu iného človeka.
Pred koncom RP dal Orkelt príchod v štýle blaze of glory a vbehol do opátstva, pričom odtiaľ vzal knihu...asi tam aj dakoho pozabíjal. S tým nie je problém, je to akcia postavy, na ktorú by som následne aj spravil odpoveď.
Ak by si si ty prezrela, o čom je Brotherhood of the Light, tak by si si všimla, že je to Scarlet Crusade bez fanatizmu a rasizmu. Počas Caty sami dokonca začínajú byť oddelenejší od AC, pretože nefandia ich striktnému etickému zákonu. A aj keby toto nebolo, čím som z nich spravil masových vrahov? Tým, že nám ich armáda mala odlákať Scarlet Crusade kým my by sme sa dostali do opátstva?(kde mimochodom mali byť informácie o tom, že Balnazzar pozabíjal a vzkriesil vojakov SC a tí teda nie sú súčasťou Kultu)
Okrem toho, Elrendar nie je jediná inteligentná frakcia vo svete...mali tam arcimágyňu...časť strechy, kde bol, by po prvých výstreloch(nasmerovaných na BotL, ktorí poslali všetku svoju silu proti budove, kde mob stál) spálený na popol.
Ak chceš ísť striktne podľa questov a toho, čo NPC povie, tak to netreba robiť eventy, proste si to všetci naberú a idú. Takže najprv zabiť 10 vojakov, potom zabiť tamtoho pomenovaného moba, potom tamtoho a zrazu sa stal zázrak a mesto je naše. Som si istý, že toto ľudí zaujme.

A prosím, nehovor mi o tom, že niečo nie je stritne podľa lore, pretože, napríklad pri Gorianovi, Varedis bol zabitý počas TBC...u nás prežil do Caty. Surwich nie je dedina pašerákov, ale utečencov z Gilneasu. Les bol vytvorený worgenským druidom, ale následne bol nakazený. Ako to, že daný druid v strome nebol braný do úvahy pri RP?
Ak by sme mali ísť striktne podľa RP, tak ani Elrendar neexistuje...v lore nie je ani zmienka o návrate Sryerov do QT, je zmienka len o vojskách Sunfury. Taktiež stará pevnosť neexistuje, lebo Dawnstar spire je osamotená veža, nie hrad. Rovnako ani nová, keďže Thalassian pass nemá žiadne odbočky ku skrytým údoliam.
Láskavo nedávaj dvojitý meter na seba a na mňa a neoháňaj sa lore, pretože správna lore elfov je to VKV, čo je v SMC, pretože to elfovia robia. Žiadne misie za zácharnou sveta, žiadne boje proti démonom. Zostávajú vo svojej krajine a maximálne sa zapájajú okrajovo do vojen Hordy(až do MoP, kde mali väčšiu rolu).

A len taká otázka, koľko z tých tvojich eventov si tvorila 4 mesiace potom, čo si začala normálne RPiť(to, čo som bol v Sin´Dorei nerátam, lebo toho bolo strašne málo a reálne ma to moc nenaučilo)? Ja som tieto eventy vymyslel preto, lebo sme po začiatku Caty nemali nejaký čas RP a chcel som využiť to, že IC sme boli v Light´s Hope ako pomoc pre AC. Spísal som základné veci, Cery to odobril, začalo sa. Nerobil som to preto, aby som mal nejaký vnútorný pocit ovládania vecí, ale pre guildu a pre to, aby bolo čo robiť v RP, ktoré vtedy stagnovalo.
Pre mňa je jednoduchšie, zábavnejšie, príjemnejšie a menej časovo a energeticky náročné sa zúčastňovať RP ako jeho účastník, nie tvorca. Vyžaduje to odo mňa minimálnu námahu, lebo reagovať na veci za Faelina je z mojej perspektívy fakt jednoduché. Týmito eventami som chcel pokryť časť lore, ktorá sa odohráva v hre, máme možnosť sa toho IC zúčastniť a taktiež tým dať ľuďom zábavu a možnosť RPiť v období, kedy sa nič nedialo.
Evidentne je to nevítané, lebo som v tomto nový a neskúsený, čiže moje eventy nie sú perfektná dokonalá vec na úrovni mnohoročných RPerov. Nuž, keď je to tak, tak riešenie je jednoduché: Nebudem robiť eventy. Ja si rád užijem práce iných ľudí a nikdy neposkytnem nič na oplátku, prípadne si v lepšom prípade počkám pár rokov a až potom možno dačo vymyslím...a aj tak si potom ešte poriadne premyslím, či to dám ako verejnú vec a nie len niečo pre pár ľudí, týkajúceho sa osobného príbehu Faelina alebo nejakej inej postavy, ktorú možno vtedy budem mať. Pre mňa to bude príjemnejšie, zrejme aj pre teba, takže všetci budeme šťastní.
Už sa teším na RP, do ktorého mojím príspevkom bude akurát humor a magické schopnosti mojej postavy Smile

Eventy s AC týmto končia. Tyr´s Hand sa nekonal, keďže do pevnosti prišla správa od lorda Maxwella Tyrosa, kde oznámil, že AC je schopná uvoľniť potrebných vojakov pre BotL. Taktiež v Hearthglene skončil výcvik nových rekrútov, čím získalo vojsko na západe väčšiu silu a nové sily sú schopné ubrániť územie vo Western Plaguelands pred akoukoľvek hrozbou. Vojsko veteránov z Hearthglenu dorazí do týždňa a príchodzí vojaci budú dosť na udržanie hraníc a tiež pokračovanie vojenskej kampane. AC ďakuje lordovi Sunhandovi a jeho vojakom za pomoc pri dobýjaní centrálnej časti EP a kedykoľvek ich s radosťou privíta v Light´s Hope alebo Corin´s Crossing, ktoré plánujú očistiť a obnoviť.

A čo sa týka rollov...jediné, ktoré som plánoval, boli pri lordovi Valdelmarovi a jeho strážach...ako cvičná situácia v prípade, že by nám ešte zostával čas. Čiže žiadnych 30 kôl, možno dve, tri. Ale súhlasím, to by bolo strašne namáhavé, pre zmenu útoky emotiť a pre zmenu použiť kreativitu hráčov v boji. Lenže to by vyžadovalo mozog a kreativitu a to ja predsa tak nenávidím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D - Stránka 2 Empty Re: Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

Příspěvek pro Anonymní Tue May 20, 2014 4:21 pm

Faeline, díky za wall of text, omluvila jsem se dvakrát, stejnou chybu už opakovat nebudu.
Pokud ale RPíš velitele (z brotherhood), který bez myšlení pošle masově umírat jednotky, kterých tolik nemá (smyšlená NPC) a dáváš pro rangera nelogické povely (držte se na melee), nemůžeš čekat, že tě dotyčná bude brát vážně.
Termín masový vrah se asi měl opravit na masový sebevrah.

K eventům: všechny, představ si. Můj první vznikl den potom, co jsem začala RP.

Mohl jsi s přehledem pokračovat dál. Leavla jsem partu, protože jsem ti narušovala event, jak jsi řekl. Ranger kryjící záda družině z dálky je totiž nelogické RP.
I vzhledem k tomu, že tam byli Orkelt a Hallin, kteří se RP takového druhu učí, možná ses mohl zastavit a do party to vše vysvětlit - protože jinak hned lehne celá lokace, tak to na eventech s low moby prostě vždy je.
Stálo neskutečné ukecávání udržet Ashiu na uzdě i u těch nemrtvých a cauldronu.

Narozdíl od tebe, ale, když mi někdo narušuje event (dost často právě ty/vy - no a co, s tím se počítá) nejdu a nezačnu urážet vše kolem, vše co kdy pro RP udělal včetnně eventů, na kterých jsem se nehorázně bavil jako konzument, a shazovat ho IC i OOC. To jsi mi předvedl dokonale, děkuji. K tomuhle se snižovat nebudu - tvůj event jsem nehodnotila, ani celou sérii, jen jsem netušila, že vlastnit mozek je trestné.
Jen mi to potvrdilo mou domněnku o tom, že tvé výhrady vůči Elrohirovi byly dos hystericky přitažené za pačesy: znám ho jako hodného a vtipného Rpera a ne jako démona, kterého jsi popisoval tak barvitě. Ono totiž 80% lidí od Sin'dorei je naprosto v pohodě.

Určitě na eventy najdeš kopu lidí, ale se mnou už nepočítej.


PS. Varedis a Valendis NEBYLY můj RP nápad, ani to, KDE bude kniha. Pláčeš na špatném hrobě.
Prohlašovat cosi o  definitivním skonu postavy ve světě, kde existuje ressurection, a kde dokonce jiného demon huntera skládáš z kousků a oživuješ, také cosi napovídá. Patrně by ti Blizzard měl platit za autorská práva.
A vůbec nemám náladu na tvou uraženou ješitnost, lock.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D - Stránka 2 Empty Re: Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

Příspěvek pro Ceroth Tue May 20, 2014 5:27 pm

Předně bych poprosil dost hádek.

RP není podle lore nikde v ničem...i pitomé vkv v SMC jsou výmysl...a dovol mi tě opravit, elfové se angažují dost a jen proto, že v Cata nejsou jejich lokace urpavené, tj. z lore hlediska neproběhly změny...tak ve skutečnosti proběhly.

EK není podle lore, naše eventy nejsou podle lore, nic není podle lore a na to říkám: WHO CARES?! Nás to baví takto, že určitou lore linku tam sledujeme, ale děláme si to po svém, jinak bychom vážně nemuseli vůbec ztrácet čas s eventy.

Někdo mi kdysi psal...RP není o tom, zachranovat svět, hledta poklady, zabíjet draky. RP je o tom, že se někde sejdete u ohně a tam rpíte.

Ale OMG co se tamd á rpit: /e přiloží na oheň, /e čučí do ohně /e řekne: Na svět zaútočil Deathwing

Ne...WoW je dělané tak, že se tam počítá s hrdiny - hrdinové zahnali zpět Kil'jaedena, Hrdinové zabili Illidana, hrdinové zabránili zničení světa v Ulduaru. My máme možnost RPit to co se děje...ale proč? Mnohem hezčí je přinést něco vlastního, kde lidé dostanou šanci hrát to co chtějí. Proto hrajeme "hodné elfy" protože jsi jinak neměl na výběr - musel jsi být svině elf nebo sukničkář, aby se mohl zapojit.

Já a Eynor jsme přišli a začli něco nového. Něco za co jsme byli odsuzováni, bylo nám nadáváno a dost hrubě občas. Ale JÁ se teď ptám. Kde jsou všichni ti lore milovníci, co do puntíku museli mít to svoje. Kde jsou všichni ti odpůrci nových věcí? Kde jsou ti, co nám nadávali?
Jsou pryč, plácají se a hnijí ve svých bažinách, ze kterých se nechtěli hnout, protože to oni přece věcí jak se Rpí.

Všechny věci, které se ti nelíbily: Gorian, Varedis, sniper a další a další jsou z MÉ fantazie a jelikož na eventy vždy lidé přišli naskýtá se otázka: dělali to proto, že nikdo jiný rp nedělá (ale mohli si ho sami udělat) nebo je to proto, že je to na eventech BAVILO?

Mimochodem, když já připravuji event, netápu moc kolem a endoheldávám tolik info (no většinu bohužel znám..ale i tak). Určím cíl, který by byl vhodný dosáhnout a pak prostě pustím lidi na plac...a využívám toho, jak se jejich chary chovají a jen mírně je usměrňuji, abych neomezil jejich rp vývoj postavy či chování, ale přesto tak, aby nakonec dokázali splnit cíl, který jsme si vytyčili.

Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

https://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Mnoho vecí na OOC diskusiu :D - Stránka 2 Empty Re: Mnoho vecí na OOC diskusiu :D

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 :: Hřbitov

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru