Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokec Out Of Character

Strana 26 z 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Mar 09, 2015 6:29 pm

Uldum Streda 20 00

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Tue Mar 10, 2015 9:29 am

Wod spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Tue Mar 10, 2015 5:09 pm

xDDDDDDDDDDDDD Cery xD

PS. Všichni se uzdravte!!! Chodím za vás do práce i do školy!
PS2. to je jedno, že to je jedna budova.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 19, 2015 9:43 am

Jééé no konečně píše i Flairica! Super, pěkné, chválím, líbí se mi to a těším se na pokračování Smile

Dnes bude ale asi nejdelší wall of text můj.
Všem díky i za včerejší RP.
"Holy prd! Klonový gruppenhex! Banán v celku!" A další věci jisté elfky mne přesvědčily, že Eloyn není, tím, čím se zdá být...

lol! scratch study What a Face cyclops affraid

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 19, 2015 9:57 pm

Zatracená práce, další konkurence. A ještě k tomu další VÝTEČNÁ konkurence Very Happy Ještě štěstí, že se všichni držíte mustru "Elfové mágové", jinak bych neměl nárok Razz Very Happy pokračuj, paráda Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Mar 22, 2015 8:32 am

OK Altashi, chtěl jsi reakci, dostaneš reakci. Osobně jsem zastáncem češtiny (Proto se na filmy s titulkama dívám jen velmi vzácně), nicméně v tomhle případě ti dávám za pravdu: anglicky to vážně vypadá lépe a lépe se mi to i čte. Je to jen můj návrh, ale mohlo by být vážně zajímavé psát dvě verze: anglickou pro fajnšmekry a českou pro lenochy. Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Mar 22, 2015 9:10 am

Čítať som ešte nečítal...prečítam...poviem...raz Very Happy
Ale prečo píšem: Dnes, 20:00 prednáška o fele v pevnosti. Všetci sú vítaní, či už ako obecenstvo alebo obeta pre Sargerasa (bude sa ťahať lós, kto bude čo).

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Mar 22, 2015 9:56 am

Taky bych byla pro dvě verze- jedna originál anglicky a druhá(klidně se spožděním- na titulky k seriálům se taky musí čekat) česky pro lenochy a osoby co zas tak dobře anglicky neumí.
Je to sice psaný hezky srozumitelně, ale i tak se bojím, že by mi v angličtině mohly uniknout detaily příběhu a to by byla škoda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Mar 23, 2015 7:34 am

Anglickyyy! Let them study more Very Happy
A můj názor znáš - větná skladba, obraty, slovní zásoba v té angličtině je plynulejší, ladnější, prostě super Smile
Kolikrát sama lituji, když mám v hlavě skvělou anglickou frázi a čeština ji zruinuje...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Mar 23, 2015 8:06 am

Nj, ale někteří z nás si chtějí v klidu počíst zajímavý příběh a né půl hodiny luštit o co v tom textu vlastně jde.
Je hezký mít tam původní anglickou verzi, ale ať už byly knížky co jsem si rozečetla v angličtině jakkoliv zajímavý, tak mě nakonec to věčný překládání nedovolilo užít si děj, protože jsem věčně musela přemýšlet o tom, co který slovíčko znamená.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Ceroth Mon Mar 23, 2015 8:29 am

Určitě anglicky. Upřímně, wowko mi dalo víc v angl. než rok studia na gymplu. Stejně tak čtení knih v AJ. Jednak jak psala Eynorka, AJ má prostě krásnou větnou skladbu, spousta věcí v ní zní lépe navíc překlady kouzel (fireball/ohnivá koule?). A hlavně věřím že i pro tebe jako spisovatele je to lepší, v té Aj se lépe orientuješ.
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

https://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Mar 23, 2015 8:51 am

Myslím, že je hlavne na tebe, čo viac chceš a čo je najlepšie pre teba. Kým ti za písanie poviedok neplatia (alebo nejde o niečo, čo je potrebné pre posunutie diania v RP, potom je tam istá forma zodpovednosti), tak nemáš žiadne povinnosti voči čitateľom z hľadiska toho, ako často alebo v akom jazyku vychádzajú.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 26, 2015 9:11 am

Vysvětlení GMotD:

Vzhledem k tomu, že RP, které hrajeme, je RP/PVE občas RP/PVP, ráda bych poprosila, abyste i PVE složky eventu brali vážně a RPili jejich následky.
Pokud to tak nebude, nemá smysl vám cokoli spawnit. Stejně tak jako vám připadá některým  nade vše důležitý roll, nám i PVE - minimálně OOC smrt se rovná vážnému zranění v RP, pokud nešlo o overpower z důvodu velkého rozdílu lvl.
Také bych si prosila zapojit trochu zdravého rozumu a smyslu pro realitu.


Jít na nebezpečné místo neozbrojeni a beze zbrojí byla vaše volba, event byl chystán předem a démoni, které na vás poslal warlock, byli lvl 70-71, posléze elitní 71. Nejmenší lvl z vás měl Lyanor, 71, zbytek 73 a 81, 85. Nelze tedy hovořit o tom, že jste věc nemohli zvládnout.
Nebudu brát vážně hráče, který pobíhá v zlaté podprsence a sukni a po boji s démony, kdy zemřel v pve, zaemotí, že ho "kopli do břicha". To si kvalitním RP respektujícím jakési společné zákonitosti nespojuji.

Nekopli. Jsou to démoni, používají ohnivou a fel magii, drápy, silnější i zbraně. Ze tří "padlých" mohl nejlépe dopadnout Lyanor: měl fullbody armor, zbraně. Goblin a elfka by měli zvážit následky. Helmu neměl v oblasti nikdo.

Než začnete hudrat, že tam umíraly postavy, které tam byly pouze v roli NPC - Sabra, Silver - ano, protože bylo dohodnuto, že se nebude spawnit na ně kvůli neúměrnému rozdílu lvl (60,19), proto byli ti dva stranou a snažili se nehýbat a nic nenaagrovat. Oproti tomu Elrendar, který cvičí své lidi proti démonům, tam má skupinku, která při pohledu na démony stojí a čumí. (Omluva Lyanorovi a Elimu, vy dva ne, vím).
Navíc tam S+S byli pro vás jako kulisa a zdroj informací, ne jako postavy, které dále bez poskvrnky, bez zranění vesele přehopkají Ghostlands a doskočí si rovnou do Acheru na výslech DK. O Sabru se nebojte, mimo jiné měla pláty (i když pochybné), zranění ale rpit bude. Silver, hádám, také. Se spoutanýma rukama a po nakládačce od DK a skoku z věže se moc daleko dostat nemohl.



Poslední věc: pokud se jedná o skupinový event, který ukončíme vzájemnou dohodou, protože jdeme do školy/práce a je 23h+, očekávala bych tolik tolerance, že se člen týmu nesebere, nepřemístí o dvě lokace dál, nevydyndá si log velícího důstojníka a nepokračuje v eventu sám. Jednu Eloyn už zde máme, děkuji za pochopení.
Mimo jiné je event z velké části moje dílo a ocenila bych vědět, jak daleko jste pokročili, stejně tak možnost zahrát to, co do něj bylo připraveno, než to někdo v noční glory rush proběhne a celé ala Chuck Sherlock vyřeší sám a pokud možno u toho zachrání Azeroth a zabije Deathwinga.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 26, 2015 2:12 pm

K té smrti goblina, já mám omluvu, byl jsem afk, psal jsem a když jsem se vrátil, ležel goblin tuhý. Neměl jsem tedy ani šanci se bránit a na své afk jsem upozornil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 26, 2015 2:34 pm

Ono pri PvE smrti je tam ale vždy jeden problém: level. Aby som dal príklad: Ak Ceroth spawne 70 elite moby zo Sunwell Plateau (ak sa nemýlim, ide o najsilnejších démonov, akí v hre systémovo sú, keďže WotLK ani Cata ich nemá), Lyanor zomrie na pár rán, keďže je level 71, bez ohľadu na to, akú bude mať zbroj (možno ak by to bol equip elrendarského brnenia, vydržal by o niečo dlhšie). Naproti tomu Faelin môže ísť bez viditeľného equipu (odrátať head, prstene, trinkety a neck) a v pohode prežije, keďže, level 85. Plus, už som zažil RP, kde AoE damage od Cerotha RPiaceho nepriateľa dokázalo zabiť nižšie levely, kým vyššie, bez ohľadu na to, aké sú ich bojové schopnosti alebo zbroj hravo pokračovali ďalej. Len na porovnanie, Faelin v RP equipe do pevnosti (rozumejte spomenuté itemy + nohavice a topánky + róba prakticky bez statov) má myslím takých 70k HP, kým Lyanor vo svojom najlepšom equipe má 10k, nehovoriac už o tom, že aj ten damage, ktorý dostáva, je kvôli levelu menší.
Ono je myslím potrebné odlišovať systém hry a RP. Ak totiž budeme brať za povinnosť RPiť ako vážne zranenie to, že nás nepriateľ zabije, môže vzniknúť situácia, kde niektoré postavy nebudú nikdy zranené a iné budú musieť byť poslané mágom do pevnosti po prvom súboji na misii. Systém WoW totiž nie je nastavený na RP a situácia, kde PvE/PvP kill je objektívnym meradlom zranenia alebo prípadne aj smrti postavy môže byť prítomný na HC RP serveroch (kde je systém upravovaný), ale nie tu, kde sú niektoré postavy jednoducho mnohonásobne silnejšie ako iné z OOC hľadiska.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 26, 2015 4:14 pm

No, však ale mluvím o logice věci - měl jsi full body armor, měl, tipuji, žes dopadl dobře (relativně), narozdíl od osob v šatech, které ten lvl 81 mají, například.
Brala bych minimálně to, že zarpíte, že se vám tam něco stalo a ne "ressli mne, otřesu se, jsem Chuck Norris a jdu dál, i když mám jen negližé".

Co se AFK či jiných info, co se psaly do raidu, týče - netuším, zda ho měl GM, co spawnil, pak by patrně na to reagoval. Ale to už je vaše věc, jak jste si založili skupiny, já například měla domluvu jen do guild, o kterou jsem si nakonec řekla, protože nepřišla parta a na general se spamily blbosti. Afk v takovém případě je dobré napsat i tam - minimálně o Corinovi vím, že afkoval, protože to konkrétně psal mně, proto jsem vám to říkala do guild. Podobnou reakci z té strany jsem neměla.
Nicméně - prostě to tak je, někteří z vás nebyli oblečení dost na boj, na který došlo. Nenutím vám rpit OOC death jako RP smrt, nebo ano? Jen očekávám, že zvážíte, co měla vaše postava na sobě, co se jí tedy mohlo stát.
Zrovna Lyanora jsem citovala, jako jednoho z těch, co by měl být vpohodě + samozřejmě, pokud jdete afk či jen koukáte a nespolupracujete, umřete. Těch démonů prý přibývalo, protože jste mezi nimi stále jen stáli a řečnili, ale o tom nevím, já řešila svoje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 26, 2015 4:36 pm

Konečně někdo, kdo chápe, že low lvl postavy prostě umírají OOC kvůli hře třeba 10x za event(štěstí že existuje feign death). Very Happy

Jinak všichni co jste byli pro 80hcčka na reputaci z tabartů na který jsme se nedávno ptala(tj Taharis, Falconny, Lyk a myslím i Ogatix) se kdyžtak domluvte kdy by jste měli volnej večer, nebo se mi ozvěte na skype a uděláme hromadnou konverzaci a domluvíme se, aby to někomu nenarušovalo časově školu/test/práci. Můžeme jít klidně několik večerů po sobě, za jeden maraton asi celou reputaci nezvládne nikdo.
Určitě(čti: pokud není buglej) půjdeme CoS pro štít, případně pro draka a achiv a zbylý HC asi podle toho, co v téhle sestavě zvládneme a kde bude někdo chtít nějakej kousek equipu ;-)

Tabarty by snad měly fungovat, případné rpodejce najdete tu:
Wyrmrest accord
Kirin Tor
Ebon blade
Argent Crusade
Poslední dva mají buglý Q chain a fázi, takže pokud ještě ty tabarty nemáte a neudělali jste ještě ani Q, tak leda přemluvit GMko, aby vám ty Q dalo autocomplete, nebo se spokojit jen se 2reputacemi(u Kirin tor jsou pak slevy, jedna i na mamuta Very Happy )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 26, 2015 5:41 pm

Vidím, že pointa tě zcela minula, ale nepřekvapuje to.
Nemluvím zde o eventech, na které jdete za low lvl, zemřete, ale jste vybaveni a připraveni tak, že by postava neměla dojít vážnějších problémů (viz Uldum - hyeny).

Mluvím o situaci, kdy se jde na nelegální aukci kradeného artefaktu, o který jeví zájem warloci, nemrtví, na opuštěném a nebezpečném místě, ke všemu dokonce přes mrtvolu, kterou někteří viděli v samotném středu města. V převleku, který nekryje tělo, beze zbraně (která dokonce musela být prý vnucena jako alespoň dýka pod šaty) - a přesto se po boji, který se strhne po vyprovokování warlocka, "nic nestane", upravíme si šatičky, jde se dál. Ony totiž postavy nemusí ani spát, ani jíst. Já zapomněla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Mar 26, 2015 7:50 pm

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_1522031581&feature=iv&src_vid=kF4wxzL60t0&v=_bNIZJ-1fvQ

A to je ešte v pohode, kedysi ešte na WotLK bolo treba dopĺňať na to Soul Shardy Very Happy (ešteže ten grc zaberajúci celú jednu tašku v Cate odstránili)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Ceroth Fri Mar 27, 2015 1:20 am

Jak psala Eynorka. Byla to mise, dke se mohlo stát cokoliv. To, že jste si nevzali zbraně, je vážně vaše chyba. To, že je někdo malý lvl a dostává dmg..a někdo velký lvl. Tak expěte, pak nemusíme řešit toto téma.

"konečně někdo chápe low lvly" - člověk který toto napsal by se neměl vyjadřovat. To že low lvly zemřou tomu se nevyhneme. Já pouze na rolly jezdit nehodlám. S guildou často chodíme i PvE, učte se. Pokud je boj nevyhnutelný, spawnu takové moby, aby byla jistota, že je dáte. Pouze když začnete dělat vylomeniny poznáte že tudy cesta nevede. Byl tam lvl 85 i lvl 80. Dále lvly 71 a 73, kteří mají možnost jak se na chvíli zachránit před dmgem (FD, bublina, inviska).

Zranění v rp: tohle s vámi rád proberu v guildě, protože je očividné, že tohle téma je přijímáno všelijak a bylo by fajn v tom učinit jasno.
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

https://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Fri Mar 27, 2015 8:25 am

Uuuu Orkelte, geniálně naturalistický popis krmení ghůlů, to pravé k snídani v 6 ráno Very Happy Very Happy
Můj šáteček s javorovým sirupem tě pozdravuje, zůstal sám doma Very Happy
poklonáá

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Ceroth Sat Mar 28, 2015 7:26 pm

Těžký život nekromancera

Jak si myslím, že vypadám:
Jak mne vidí nepřátelé:
Jak mne vidí spojenci:
Jak skutečně vypadám:
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

https://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Mar 29, 2015 1:47 pm

DNes Večer 20 00 pokračovanie Hladania urkadnutého Orbu .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Mar 30, 2015 9:08 am

Díky za přání i pohádku, Orkelte Smile
A pšt! Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Ceroth Wed Apr 01, 2015 9:04 am

Vracíme se s příběhy: event Tisíc a jeden příběh začne dnes 1. dubna ve 21. hodin v Elrendaru.
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

https://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 26 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 26 z 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru