Hřbitov Elrendaru

 :: Hřbitov

Goto down

Hřbitov Elrendaru Empty Hřbitov Elrendaru

Příspěvek pro Ceroth za Mon Oct 28, 2013 6:42 pm

Mrtvé postavy, či hráči co z nějakého důvodu nehrají
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

http://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Elrendaru Empty Re: Hřbitov Elrendaru

Příspěvek pro Ceroth za Mon Oct 28, 2013 6:43 pm

velitel Kiriel " The Lightbearer" - bývalý velitel ozbrojených sil Elrendar Keep a osobní přítel Cerotha Sunhanda, krvavý rytíř, který byl vypovězen ze svého řádu a posléze se přidal k Cerothovi a pod jeho velením v Outlandu bojoval proti spojeným silám Kael'thase a Illidana. Pomáhal se stavbou Elrendarské pevnosti a nějaký čas sloužil jako velitel vojsk, z neznámých důvodů ztratil paměť a stal se schizofreniím a podezřívavým. Odešel do Shattrath City, aby se uzdravil, prý se ale vrátil po nějaké době ke svému řádu s tvrzením, že si z minulosti nepamatuje nic, ani vlastní dcerku, ani službu v Elrendar.

scout Ewee - tajemná elfka, která se k Elrendarské posádce přidala po neúspěšném pokusu o krádež tajuplné skřínky, kterou u lorda Sunhanda uschovala Liris Starrider. Po překonání vzájemné nedůvěry byla přijata jako oficiální člen Elrendarských Stráží. Její minulost je dost nejasná a sama o ní mluví jen nerada. Na obličeji má téměř vždy masku, kryjící jakékoliv projevy elfčiných emocí. Povídá se, že ji lord Ceroth vyslal na dlouhodobou tajnou misi, protože ji v pevnosti dlouho nikdo neviděl.

magistryně Esperanta Varos - léčitelka, která přišla z Outlandu spolu s Cerothem Sunhandem, její usmívající se obličej dovede každého povzbudit, je obětavá, laskavá, přesto pokud je ohrožen život jejích pacientů dokáže být trvdší než diamant. Během útoků podivného Lynxe byla zraněna, po svém zotavení se však znovu vrhla do práce s neumenšenou vervou. Na podzim předchozího roku se za záhadných okolností ztratila poblíž Pyrewood Village a Strážci i zvědové po ní neustále pátrají.

hraničářkaLywelyn Brightwind - elfí hraničářka, narodila se 20 let před vpádem Pohromy do Quel'Thalasu. Během 3. války sloužila pod generál hraničářkou Sylvanas Windrunner. Během bojů však byla odříznuta od zbytku skupiny a díky tomu přežila. Po zničení Sunwellu odešla s Kael'thasem do Outlandu a později se od něj odtrhla spolu se skupinou Scryers. Doborovolně se pak přihlásila na výzvědné mise a po čase si vysloužila uznání za své schopnosti v průzkumu. Poté sloužila jako osobní posel Voren'thala. Po bitvě o Tempest Keep odešla s Cerothem Sunhandem k orkskému kmenu Mag'har, potom však byla povolána do služby a tak se jejich cesty na nějakou dobu rozešly. Znovu se setkali v Shattrath City, odkud se pak Ceroth vydal do Quel'Thalasu, aby sjednal spojenectví s tamějšími elfy. Lywelyn se k němu později přidala. Nyní působí jako hraničářka ve službách Elrendaru.Podle posledních zpráv utrpěla Lywelyn nedávno těžký úraz, který ji stál ztrátu paměti.

Valonir - Starší elf se zadumaným pohledem, místo slov upřednostňuje činy. Přidal se k Elrendarským a za své mimořádné schopnosti byl jmenován Strážcem několik týdnů po svém přijetí. Dovedně se dokáže ohánět mečem i palcátem, i když dává přednost léčení. Hledal svou sestru ztracenou v Northrendu, byl to úkol, který jej zcela pohltil. O jeho dalším osudu není nic známo.

šermířka Ashmourne Bloodreaver - elfka, která vstoupila do služeb Elrendaru jen několik dní po Valonirovi, ovšem její schopnosti nezůstaly nepovšimnuty a i ona brzy oblékla bílý plášť Elrendarských Strážných. Stranila se ostatních a příliš se nezapojovala do diskuzí, ovšem pokud byla dotázána, dokázala přehledně zhodnotit celou situaci a nalézt bleskové řešení. Byla zabita nemrtvými poblíž Deatholme.

hraničářka Satarel - její cesta k Elrendarským byla dlouhá a spletitá, nějakou dobu pobývala v pevnosti, její vztah s lordem Sunhandem by se dal přirovnat ke vztahu otce a dcery. Během jedné mise však byla ovládnuta zlomocným artefaktem. Její vysvobození stálo mnoho sil a skončilo vážným zraněním Cerotha Sunhanda. Satarel si po té příhodě vyřízla oko a nahradila ho neutralizovaným úlomkem artefaktu, dlouhou dobu také odmítala promluvit. Po čase se její a Cerothovy cesty rozešly a ona se přidala k bandě lupičů známých jako Krkavci. Po několika měsících se znovu s Cerothem potkala a společně přesvědčili Krkavce, aby pomohli Elrendarským při obraně jejich pevnosti. Satarel se pak znovu vrátila ke Krkavcům, ale náhlé rozprášení bandy Stormwindskou kavalerií ji zanechalo opuštěnou. Vrátila se tedy na jediné místo, které kdy nazývala domovem. V nedávné době získala plášť Strážných. Brzy poté však za nevyjasněných okolností řád opustila a beze stopy zmizela.

hraničář Aenstus Whiteleaf - kapitán Scryerských stráží, přísahal věrnost Cerothu Sunhandovi a spolu s ním přišel do Silvermoonu a předstoupil před radu Krvavých elfů. Přes své mládí byl velice udatným bojovníkem a čest a povinnost jsou pro něj na prvním místě. Byl zabit vrahem s přezdívkou Rys.

šermíř Arethas - rytíř smrti, kterému Kiriel Lightbearer zachránil život. Na oplátku se Arethas přidal k jednotce pod velením Cerotha Sunhanda a bojoval po jejich boku proti armádám Kael'thase i Ilidana v Outlandu, pak se vypravil do Acherusu, kde sloužil jako prostředník mezi rytíři smrti a krvavými elfy. Poté se objevil v Quel'Thalasu, kde vyhledal Cerotha Sunhanda a přidal se k němu. Následně z neznámých příčin napadl dva obyvatele Elrendaru a posléze zmizel. Byl vystopován a usvědčen jako zrádce, který se přidal k Pohromě. Následně byl popraven na Isle of Triabulations.

učednice Alectrae Daysong - mladá kouzelnice, která přišla o své rodiče při vpádu Pohromy do Quel'Thalasu, Ceroth Sunhand ji zachránil před smrtí a přijal ji za vlastní, odcestoval s ní do Outlandu, kde prodělala výcvik bojových mágů. Poté se spolu s Cerothem vypravila do Quel'Thalasu, aby sjednala spojenectví mezi Scryers a krvavými elfy ze Silvermoonu. Vrátila se do Shattrath City, aby dokončila výcvik.

hraničář Barnicle Sunseeker - mladý hraničář, který se připojil k družině aby dokázal své kvality. Je vynikajícím stopařem a zvědem. Později odešel a stal se samotářským lovcem.

hraničář Leorinar Silverhawk - Quel'Thalasský hraničář, který prožil své mládí v Goldenbough Pass. Při vpádu Pohromy se spolu se sbou rodinou skryl v lesích nedaleko Runových kamenů, kde je ochránili enti. Po znovuobnovení Quel'Thalasu začal pracovat jako hraničář a pomáhal s opravou Silvermoonu. Později se na vydal do Outlandu, aby získal lék pro svou umírající matku. Zde se setkal s Cerothem Sunhandem, který velel ozbrojeným silám Sha'tar při útoku na Tempest keep. Bok po boku bojovali proti armádám prince Kael'thase a nakonec jej porazili. Ceroth pak věnoval Leorinarovi magický amulet, pomocí kterého Leorinar vyléčil svou matku. O několik let později se Leorinar a Ceroth znovu setkali. Tentokrát v Silvermoonu, kde Ceroth Sunhand sjednával spojenectví mezi Scryers a elfy z Quel'Thalasu. Po vzájemném rozhovoru se Leorinar rozhodl, že se přidá k posádce znovuvybudované pevnosti Elrendar Keep pod velením Cerotha Sunhanda. Po několika měsících služby se vypravil do Outlandu, pracovat jako špeh nově vytvořené Shattered Sun Offensive. Zabit při misi na ostrově Quel'Danas.

kuchařka Nelise - tuto elfku můžete nejčastěji spatřit v kuchyni, kde nad hrnci a pánvemi experimentuje s kořením z dalekých končin, aby nikdo v pevnosti netrpěl hlady. O jejím setkání s lordem Sunhandem koluje historka. Prý přišla do pevnosti a bylo jí nabídnuto místo zvěda, Nelise však odmítla s tím, že mnohem si všímá hrnců než trollů, při odchodu však prohlásila, že trollové z nedaleké vesnice prý chystají oslavu narozenin svého náčelníka a jako dárky mu předají: napůl ohlodanou kost, zlatou náušnici, prasklý bubínek a dva kaštany. Jednoho dne byla Nelise spatřena jak svírá v ruce černou růži a má podivně nepřítomný pohled. Krátce poté se její chování změnilo. Poslední zprávy, které přinesla Nessa Kel'rease uváděly, že se Nelise ztratila v Tanarisu poblíž silithidích úlů.

šermíř Aelar Sorrowsworn - Elf mohutné postavy, který je neustále viděn v těžkém brnění z tmavého kovu s vyleptanými runami, které slabě namodrale září. Aelar je rytíř smrti - stroj na zabíjení, bez emocí, citů. Jedinou zvláštností je jeho stav k Flairice. Vztah, který halí opar tajemství.

scout Sigmus Ballamore - Jeho příchod do Elrendaru byl poznamenán smutnou událostí, byl totiž svědkem smrti jedné ze Strážců - elfky Ashmourne. Po vyřízení této smutné zprávy a předání elfčiných věcí do rukou pána pevnosti řekl, že by se rád stal členem Elrendaru a pomáhal jim zastavit zlo, které v Ghostlands šíří Pohroma a trollové.
Během cest po Tanaris on i kuchařka Nelise spatřili dívku, kterou nikdo jiný neviděl: každému z nich darovala černou růži s tím, že až se pro ni vrátí, vezme si i jejich život. Sigmus sev Tanaris přidal k pátrání po ztracené Nelise a od té doby o jeho osudu není nic známo.

hraničářka Lithiri Windrunner - elfka pocházející z Windrunner village a která za svůj život prošla řadami Eversongských hraničářů, Farstriderů a nakonec Elrendaru. Přestože mnozí na ni pohlížejí nepříliš vlídně, její hraničářské schopnosti jsou velmi dobré. Navázala velmi pevné přátelství s elfkou Avelion.


Naposledy upravil Ceroth dne Mon Aug 11, 2014 8:36 am, celkově upraveno 1 krát
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

http://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Elrendaru Empty Re: Hřbitov Elrendaru

Příspěvek pro Ceroth za Mon Oct 28, 2013 6:45 pm

Strážkyně Jasmína Arapag - Elfka původem z Tranquillienu se k Elrendarským přidala, když viděla jejich výcvik v terénu. Zúčastnila se mnoha výprav pod velením Cerotha Sunhanda i kapitána Falanthira. V poslední době ji vytěžovaly její hraničářské povinnosti na západě Ghostlands. Po té, co upozornila lorda Cerotha na hrozící vpád nemrtvých z Morových zemí a složila několik zkoušek, byla povýšena mezi Strážce a dostala jejich bílý plášť. Byla první ze zvědů, který se povýšení urputně bránil, se slovy, že není připravena. Jasmína je velmi loajální a rozkazy plní do puntíku.

velitel Altash Blooddragon  - slepý elf, který se přidal k Elrendaru poté, co Kiriel Lightbearer "onemocněl". Nahradil jej ve funkci velitele vojsk. Měl blízko k Cerothu Sunhandovi i když jejich názory nebyly velmi často shodné. O minulosti věděl velice mnoho i když o ní nemluvil, velmi často byl vídán jak zadumaně sedává na okraji fontány a mlčky hledí do jejích vod. Po hádce s Cerothem Sunhandem opustil pevnost a toulal se po světě, hledaje úlomky magického zrcadla, které obsahovalo temnou esenci blíže nespecifikovaného tvora. Ke členům pevnosti se opět přidal jen na několik okamžiků během jejich výpravy do Deathknellu a Moonglade. Později byl spatřen ve Splintertree, kde se, jak se zdálo, udobřil s Cerothem. Povídá se, že se vyhýbá elfím usedlostem a přesto ho prý vídají v Silvermoon. V nedávné době se navrátil do pevnosti, tentokrát ale jako host, který čeká na návrat Cerotha z další mise. Zemřel při zničení starého Elrendaru.


Naposledy upravil Ceroth dne Mon Aug 11, 2014 8:34 am, celkově upraveno 2 krát
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

http://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Elrendaru Empty Re: Hřbitov Elrendaru

Příspěvek pro Ceroth za Mon Aug 11, 2014 8:33 am

hraničář Garan Balahen - u tohoto elfa se nejlépe hodí přísloví lehce nabyl, lehce pozbyl. Krátce po svém příchodu do pevnosti získal hodnost kapitána. Účastnil se mnoha úspěšných misí ale svým chováním si nezískal moc přátel a po napadení několika členů posádky byl degradován na seržanta a následně na hraničáře. Bez vysvětlení pak zběhl z posádky a o jeho dalším osudu toho není moc známo. Šušká se, že zamířil do Silvermoonu.

_________________
Hřbitov Elrendaru Resize%2Bof%2Belrendar%2Btabard%2B2
Lord z Elrendaru

"There is always hope!"
"The only true friends of the Hunter are his weapon and his pet."
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

http://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Elrendaru Empty Re: Hřbitov Elrendaru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Hřbitov

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru