Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokec Out Of Character

Strana 15 z 28 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Jul 27, 2014 12:20 pm

S místem konání souhlas - buď nahoře ve věži, pokud je dost židliček, nebo místo, kde probíhaly "soudy", tj. radnice, což? Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 28, 2014 8:29 am

Ok, pokud bude port, nemá fanoušek sebemenší problém, je to mage, takže odtamtud se dostane v pohodě

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty text by Omnos - přesunuto

Příspěvek pro Anonymní Thu Jul 31, 2014 6:02 am

Zdravím, předem bych se chtěl omluvit že od pátku 1.8. do 15.8 nebudu k zastižení jak na WoW tak zde.



Psala jsem do OOC, Omnosi,ne nový topic Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Jul 31, 2014 3:50 pm

Díky všem za účast na pohřbu... třeba si to ještě zopakujeme  Very Happy

Jinak pokud by jste viděli Ave v RP, přečtěte si nejdřív prosím jméno, které má nad sebou v TRP(pokud bych je neměla změněný, tak raději whispněte, občas je prostě zapomenu změnit). Mám málo postav a za ty čtyři co mám momentálně erpím vlastně skoro všechny náhodný postavy, tak bych ráda předešla situaci, kdy by si Ave sundala nějakou helmu/masku a někdo zaječel : ,,Důůůůůůůůůůůůůůůůůch!"
A nelekejte se, pokud uvidíte další zrzku s přijímenním Brightshore- Ave měla ještě sestru a kdo ví, jestli ji někdo nepotká ;-D

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty zajko!!!

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 02, 2014 5:21 pm


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 02, 2014 11:24 pm

První řada se super, ale na tu druhou se raději ani nedivejte.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 07, 2014 8:21 am

Protože se ohledně toho vyskytly nejasnosti, mezi nové rekruty patří Taharis, Larianda (oba podepsali smlouvu); novým učedníkem je Ogatix.

Všem "novým" členům doporučuji topic Pravidla chování v pevnosti zde - neznalost neomlouvá, pokud jste členem posádky, s tímhle jste byli seznámeni.



Ogatix byl prozatímně přidělen pod Mistra Faelina, vzhledem k tomu, že o to
a) požádal,
b) Faelin se in game nebránil proti tomuto rozhodnutí, ani nedostavil k jeho projednání či námitkám,
c) Flairica nového učně dostala nedávno - Omnos,
d) Avelion je mrtvá a Eli má před závěrečnou zkouškou, tzn. Faelin je bez učedníka

Pro Ogatixe cituji zvláště tento kousek:
učedník je ekvivalentem rekruta, dokud nesloží zkoušku mága, má omezená pravidla pohybu po věži stejně jako oni: musí být ve Věži doprovázen mágem nebo Mistrem; nesmí kouzlit mimo hodiny a ohrožovat magií hosty pevnosti ani členy posádky, musí nosit povinný úbor učedníka; jeho účast na vojenských misích se doporučuje jako součást výcviku, pak ale podléhá veliteli akce. Používání magie na misích je povoleno na zodpovědnost velitele akce. Používání magie mimo hodiny a Měsíční věž pouze v případě obrany pevnosti a/nebo života.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 07, 2014 9:00 am

nesmí kouzlit mimo hodiny a ohrožovat magií hosty pevnosti ani členy posádky
Zatraceně, to mi udělalo čáru přes rozpočet  Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 07, 2014 1:29 pm

Psst...len na území Elrendaru Very Happy

Inak potom, na upresnenie: Áno, mám net aj tu na brigáde, ale okrem netu mám aj 8 hodín čistého pracovného času a viac ako hodinu cesty. A tiež zlý spánok, preto ním zapĺňam ďalších 8 hodín Very Happy To znamená, že keď skončím, tak mám občas energiu a chuť akurát na bezmyšlienkovité veci ako pozeranie filmu alebo XPenie. Čiže, ak ktokoľvek so mnou bude chcieť RPiť, nech nepozerá na to, či som na Faelinovi alebo Lyanorovi, písať môžete bez ohľadu na to, na ktorej postave som (čiže ak uvidíte na RP chate Zenzala alebo Aeiru (tú aj na guild chate), tak pokojne píšte), prípadne aj na fóre (to kontrolujem niekoľkokrát každý deň). V rámci herných priorít má RP nad všetkým ostatným prednosť a ak ma niekto potrebuje, tak môžem lognúť aj keď som hrať neplánoval. Len proste netreba čakať kým lognem danú postavu alebo kým sa ozvem ja, lebo behom tohto mesiaca počas pracovných dní okrem piatka naozaj nebudem veľkým iniciátorom RP a možno celý týždeň ani nikoho poriadne nelognem Very Happy Tak aby ste neboli spomaľovaní mojou menšou aktivitou...v prípade potreby naozaj môžem kedykoľvek počas voľna prísť Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 09, 2014 9:22 pm

Kdyby vás náhodou zajímalo, co to tam ten skřítek vlastně zpíval a jak to mělo znít Smile



A ještě taková malá soutěž:
1. účastníci se podívají na tohle



2.Ten, kdo mi jako první napíše kompletní (!správný!) seznam jmen, dostane od Ogatixe sušenku  Very Happy 
malá nápověda (abyste věděli, kdo všechno tam je):
tank-
mage-
priest-
rouge-
hunter-
warlock-
healer-
paladin-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Ceroth Sun Aug 10, 2014 6:07 pm

tank - Who
mage - What
priest - I don't know
rouge - Why
hunter - Because
warlock -Tomorrow
healer - Naturally
paladin - I don't care

krom healera a roguny jsem si vzpomněl bez koukání Very Happy


edit by Eyny: "protože to beacouse mi vadilo už večer, grr"
Ceroth
Ceroth
Admin

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 26. 10. 13

https://elrendarkeep.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 4:02 am

Grammar nazi strikes again! BECAUSE!!! Very Happy

Inak, ohľadom dnešného večera, máme tanka a heala na Gruula? Minimálne na WotLK ich treba bolo a ak nebudeme mať pár riadne OP 85, ktoré ho dajú behom chvíľky, tak aj teraz sa aspoň ten heal zíde Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 7:41 am

Věř mi, že bez tanka bolel i ty nabušené lvly 85 Very Happy Ani ne tak on jako ten boss před ním - skupinka 4 gronníků.

No, Falanthir je paladin, Kiriel je paladin, Walan je healer i tank, všichni jsou, tuším, dostupní IC pro dohodu - Faelin si má poskládat strike tým, je to tak? Very Happy

Mám paladinku 83 - čistě protadin, nic jiného, někteří ji už IC potkali, takže tam se také dá dovolat pomoci.
Ačkoli je pro mne nejpohodlnější DPS - mage, ta je momentálně out of question (miminko), takže za DPS ještě připadají v úvahu: Aerin, Hawke, Isiel
Aerinin pet s healem taky něco utankuje. Jen byste nesměli umřít smíchy z jejího PVE gearu.

Připomínka na okraj: raid je dostupný pro chary 70+ takže kdo to do večera bude mít naexpeno, bude tam chtít lovit tokeny (z gruula se dají svléknout T4 kalhoty, tuším... i když nechápu, jak je navlékl) by měl být také zván

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 8:27 am

Ohledně Gruula, Orkelt vždycky rád podá pomocný hnát. V gildě máme stejně až do září volno, takže se aspoň nebudu nudit. Ostatně se mnou se pokaždé dá počítat jako s tankem, ale dmg mam taky a nadělat si pár obvazů není problém, takže heal zastanu taky Wink

P.S.- Cery, připomeň si tu sušenku Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 2:27 pm

Priznám sa, moje znalosti bossov sú minimálne...ale tí ori boli strašní Very Happy Dobre, ja som inak aj čakal, že Orkelt sa dajako znovu zjaví neočakávane ako španielska inkvizícia, čiže tančíka máme. Ešte heal. Uvidíme, kto bude večer online, z toho to poskladáme Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 3:02 pm

Avi už mám na lvlu 70, takže s ní tam budu moct. Kdyby nebyl heal, tak můžu Ave přejmenovat prostě na Hraničářku, změnit jí účes a jít na heal(avi bych nechala autoshoot). Snad by noťásek dvě wow takhle zvládl.
Večer se ale objevím až tak v osm, nejpozději v půl deváté- máme večer návštěvu a tak tam musím s nima aspoň půl hodinky kecat o nesmyslech, tak na mě pls počkejte.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 13, 2014 7:36 am

Jinak Faeline, prolog je zajímavý, jak ses ptal na feedback Smile
Jen je na mne v tak krátkém textu příliš mnoho jmen. Trochu to zavání GGMartinem... mám divný pocit, že byli představeni, aby mohli být v další kapitole zabiti Very Happy

Jinak pro všechny - teď pár dní nebudu stíhat, seženete mne jen po večerech, nebo na skype, až do pátku. GL and HF
queen

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 13, 2014 8:48 am

Twisted Evil Počkajte si na pokračovanie. Žiaľ, kvôli praxi mi počas týždňa väčšinou chýba tvorivá energia, čiže to budem zatiaľ asi dávať len cez víkendy a aktívnejšie až v septembri, kedy budú tri týždne absolútneho voľna Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 16, 2014 7:20 pm

Flair a nedělej to Sad je tady kopec lidí, co s tebou počítá do RP, počínaje Hawke a Eliendirem, Faelinem i Omnosem... Thanalem konče. A hádám i další.

To ať ji raději unese UFO a my si ji časem najdem Sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 16, 2014 9:17 pm

Plus, čisto z hľadiska krutej a nádhernej logiky dosiahneš napríklad liečením v kóme v Shattrathe rovnaký výsledok ako smrťou (ak ide o toto), avšak je tam rozdiel, že ak budeš chcieť, budeš sa môcť vrátiť Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 17, 2014 8:06 pm

UFO... no, bylo by to poněkud zvláštní.

Nicméně na WoW už si docela úspěšně odvykám a důvody se vracet spíše ubývají, nicméně s opačnými je to naopak. Nevím, co bylo řečeno, ale zatím mi ty příspěvky zní, jako bych ji chtěla nechat zavraždit nebo tak něco. Kóma mi připadala jako schůdná varianta, protože se ve hře jen tak nevidím, pokud vůbec. Nemá ji kdo unést a sama by nezmizela. Poslední misi prostě brutálně přecenila své síly a málem ji to stálo život i duši...

Nejvíc mne asi mrzí, že jsem měla namyšleno několik dějových linek, o kterých jsem doufala, že by mohly zabavit (Netherstorm, v hlavě jsem měla i pro pozdější Catu napůl vymyšlenou dějovou linku ohledně Twilight's Hammer a v neposlední řadě její učeň, Omnos).

Vzniklá situace mne mrzí, ale spíše kvůli vám. Náhle mám tolik volného času jako dlouho ne a zjišťuju, že MMORPG jménem RL taky není tak zlé. Zda se ještě někdy ukážu ve hře sama netuším, ale minimálně sem budu stále chodit prudit, pokud nedostanu banán. Zde si dovolím nepatrně poupravit a citovat z pravidel fóra na oots.cz: "Lepší banán na fóru/ve hře než ananas v řiti." Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 17, 2014 8:14 pm

Pche, RL som skúšal, grafika úžasná, ovládanie bezchybné, ale ability a príbeh nahovno Very Happy
Tak, v tom prípade prajem veľa šťastia v RL a hádam sa niekedy ešte v RP stretneme Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 17, 2014 8:36 pm

Díky a RL není tak špatnej... Dneska jsem třeba značně vyskillovala Cooking a mám CD na tréning na kytaru (čti namožené zápěstí) Very Happy
Zítra zase se budu učit něco jiného z craftingu. Ten RL není tak zlej... I ty ability by šly, jen to chce kus práce. (Fireball asi ne, ale i bez něj lze při dobré organizaci a sehnání materiálů vyhodit město do vzduchu) Twisted Evil

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 17, 2014 9:41 pm

No, šlo o ty slíbené dějové linky, se kterými někteří z nás počítali, tak jsme chtěli vědět, na čem jsme Smile škoda, co už, já poslední dobou mívám také jen večery a i to se možná změní. Jen pen and paper žere uplně stejné množství času jako wow, stejně tak filmy, anime, knihy, kresba, láska, rodina, život xD

RL skilly jsou pro mne out of date, v cookingu mam illustrous grandmastera a v jiných také, reference přepošlu. Ale užívej si je, GL Smile
někdy dodám obrázek mých sushi maki a nigiri Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 17, 2014 9:57 pm

GL v RL a doufám, že se ukážeš až bude zase někdy sraz ;-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec Out Of Character - Stránka 15 Empty Re: Pokec Out Of Character

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 28 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru