Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galerie Elrendaru

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Galerie Elrendaru - Stránka 2 Empty Re: Galerie Elrendaru

Příspěvek pro Anonymní Sat Dec 20, 2014 8:12 am

Tak, je Eyry, ta jej dostala jako první, ale je fér ho ukázat i ostatním, když už tu proběhly i ti další chibíci. Ale je její! Very Happy



Predátoři ze Stranglethorn:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Galerie Elrendaru - Stránka 2 Empty Re: Galerie Elrendaru

Příspěvek pro Anonymní Tue Feb 10, 2015 9:13 am

Protože jsem některým slíbila ukázat, jak měla módní policie vypadat původně - ale PDF renderování obrázky s textem likvidovalo, tady je původní "bulvárová" verze, enjoy.

Módní policie - Viktorie:

Módní policie - Orgrimmar - Alejandro:

Módní policie - Stormwind - Kašpar a pet Zippy, pracovní název Zipard:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Galerie Elrendaru - Stránka 2 Empty Re: Galerie Elrendaru

Příspěvek pro Anonymní Sun Apr 12, 2015 8:55 am

Čtyři měsíce! A to jsem myslel, že tu soutěž odpískám už po dvou týdnech. Pokud si ještě pamatujete, cílem nejvěrněji namalovat Ogatixe chystajícího na koncert. Vítěz dostane cenu v podobě své vlastní postavy na Kezanu a ne jen tak ledajaké Very Happy Kdo to však je dozvíte až v příštím díle Kezanu, abyste byli napjatí Smile Tady máte soutěžící a jejich výtvory.

Eyny (připomeňte mi, abych ji odpráskl Very Happy:

Eyra (tu nikdo neodpráskne, ta  má dobrý Very Happy):

Salmo (s tím pdf jsem se pěkně nazlobil Very Happy):

No a já (Jasný vítěz, ale bylo by trapný, kdybych si to vyhrál Very Happy):

Když nebudu líný, další Kezan (a s ním i jméno vítěze) si přečtete už večer Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Galerie Elrendaru - Stránka 2 Empty Re: Galerie Elrendaru

Příspěvek pro Anonymní Thu May 14, 2015 9:39 pm

Ahoj, Strážci i záporáci.
Není to tak, že bych na vás zanevřela, nebo na RP, jen v mém životě kvůli zákeřné nemoci odcházel a nakonec tiše odešel někdo, bez koho si ho dál skoro nedovedu představit. Když jsem si mohla vybrat, byla jsem s ní, dokud jsem měla možnost. Vrátím se, až dokážu myslet i na něco jiného, než na smutné věci a na ni... protože kdybych měla čekat, než to přebolí, už mne neuvidíte. Neznamená to, že jsem zapomněla na příběhy, které čekají dohrát a dovyprávět, naopak, v téhle době mne právě ony drží pohromadě.
Zítra se s ní loučíme a tenhle obrázek je jen pro ni a dostane ho na cestu. Věřím, že ji tam táta uvítá s otevřenou náručí. Je podle její svatební fotografie a není ani ze setiny tak krásný, jako byla ona.
Eynor

Maminka:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Galerie Elrendaru - Stránka 2 Empty Re: Galerie Elrendaru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru